Web sitemize hoşgeldiniz. Paylaşımda bulunmak için sitemize kayıt olmanız yeterlidir.
Web sitemizin içeriğinden kayıt olmadan da yararlanabilirsiniz.
Youtube İzlenme Satın Al
Konu Sahibi: admin, Kategori: Site Tanıtımları, 0 Yorum, 10 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Owner
*******
69
Mesajlar
69
Konular
0
Rep Puanı
03-30-2021, 07:18 PM
#1
Site Adı: Sosyal Adres | Sosyal Medya Hizmetleri
Açıldığı Tarih: 24-11-2017
Site Konusu: Sosyal Adres Türkiye‘nin en eski sosyal medya servis sağlayıcı ve üreticisi ile sizlerde en uygun fiyatlar ile sosyal medya hizmetleri satın alın.
 
Siteniz Hakkında Açıklama: Youtube platformu Google tarafından satın alındıktan sonra Google’ın reklam servisi olan Adsense hizmeti Youtube platformu üzerinde de faaliyete geçti. Bu yüzden de ortaya “Youtubır” adı verilen yeni bir meslek türü çıktı. Youtube üzerinden gelir elde etmek çok kolay olduğu içinde insanlar Youtube sayfası açarak platforma özel olarak içerikler üretmeye başladılar. Tabi ki para kazanmak için sayfanın abone sayısının ve izlenme sayısının belirli bir seviyeye gelmesi gerekmektedir. Yine videoların da beğenilme oranının yüksek olması aranan bir özelliktir. Bu noktada da Sosyal Adres olarak izlenme satın al hizmetimizi sizler için aktifleştirdik.
 
Youtube platformunda yer alan videolarınızın izlenme sayısını arttırmak için hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve verdiğiniz siparişin durumunu yine web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Youtube’dan gelir elde etmek için 4000 saat izlenme sayısına ulaşmanız gerektiği için sayfanızın bu sayıya ulaşması için mevcut hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sosyal Adres; Youtube, Instagram ve TikTok gibi platformlara özel olarak oluşturduğu hizmetlerle 2017 yılından bu yana faaliyettedir.


Foruma Git: