Web sitemize hoşgeldiniz. Paylaşımda bulunmak için sitemize kayıt olmanız yeterlidir.
Web sitemizin içeriğinden kayıt olmadan da yararlanabilirsiniz.
Sakarya Böcek ilaçlama
Konu Sahibi: admin, Kategori: Site Tanıtımları, 0 Yorum, 7 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Owner
*******
69
Mesajlar
69
Konular
0
Rep Puanı
04-19-2021, 09:53 PM
#1
Site Adı: Sakarya Böcek İlaçlama Dezenfeksiyon Fumigasyon Hizmeti
Açıldığı Tarih: 26-11-2020
Site Konusu: Sakarya Böcek İlaçlama,pire, ev, haşere, fare, hamam böceği,tahta kurusu,akrep ilaçlama. Ev, Araç, İşyeri, Okul, Bina, Ofis Dezenfeksiyonu.
Sitenin Altyapısı: Wordpress

Sakarya Böcek ilaçlama olarak en uygun fiyatlarla ev, araç, işyeri, okul ve bina ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak için böcekleri temizlemek ve ortamı dezenfektan etmek çok önemlidir. Bizlerde iş yerleri ve evler için bu hizmeti Sakarya'da vermekteyiz. Evlerin yapısından veya evlerin yer aldığı bölgenin çevresel faktörlerinden ötürü evleri böcekler basabilmektedir. Kimse yaşadığı ortamda rahatsız edici böceklerin olmasını istemez. Sakarya Böcek İlaçlama şirketi olarak güvenilir ve yeni nesil ilaçlama yöntemlerini kullanarak evlerinizi ve iş yerlerinizi böceklerden tamamen temizlemekteyiz.

Verdiğimiz hizmet alanında profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Böcekler hem sağlığınızı riske atmakta hem de ortamda hareket kabiliyetinizi kısıtlamaktadır. Bu yüzden de dönemsel olarak evlerin ve iş yerlerinin ilaçlanması gerekmektedir. Verdiğimiz hizmet garanti bir çözüm olmakla birlikte hizmetimizden yararlandıktan sonra böceklerden tamamen kurtulacaksınız. Kullandığımız ilaçlar sağlığı riske atmamaktadır. İlaçlama yapmadan önce sıkı bir planlama yapmak önemlidir. Her ortamda aynı ilacı kullanmak yeterli sonuç sağlamayacağı için şirket olarak ilaçlama işlemi yapmadan önce ilgili çevreyi ve ortamı incelemekte ona göre ilaçlama yapmaktayız.

Telefon:

0264 211 32 03 - 0554 442 40 51

Sosyal Medya Kanallarımız:
https://twitter.com/aloilaclama54
https://www.instagram.com/comertilaclama
https://tr-tr.facebook.com/comertilaclama
https://tr.pinterest.com/comertilaclamadezenfeksiyon

Web site Adresimiz: https://comertilaclama.com


Foruma Git: