Web sitemize hoşgeldiniz. Paylaşımda bulunmak için sitemize kayıt olmanız yeterlidir.
Web sitemizin içeriğinden kayıt olmadan da yararlanabilirsiniz.
Havuz Yapımı Fiyatları Maliyeti - Yapı Havuz
Konu Sahibi: admin, Kategori: Site Tanıtımları, 0 Yorum, 11 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Owner
*******
69
Mesajlar
69
Konular
0
Rep Puanı
04-10-2021, 03:02 PM
#1
Site Adı: Anasayfa - Yapı Havuz-Prefabrik Havuz-Havuz Yapımı-Hazır Havuz
Açıldığı Tarih: 16-06-2009
Site Konusu: Yapı Havuz olarak Prefabrik havuz, Havuz yapımı, Hazır havuz, Portatif havuz, Havuz sistemleri, Havuz fiyatları, Şişme Havuz, Havuz bakımı hizmetleri veriyoruz
 
 
Bir eve havuz yaptırmak birçok insana göre oldukça maliyetli bir iştir. Diğer yandan, farklı tiplerdeki havuz çözümlerimiz sayesinde sizde düşük maliyetlerle evlerinize havuz yaptırabilirsiniz. Firmamız havuz sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösterdiği için maliyetlerde diğer firmalara oranla oldukça düşüktür. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz yüksek kalitede hizmet vermekte ve kalitenin standartlarını sürekli olarak yukarda tutmaktadır.
 
 
İç mekan ve dış mekan olmak üzere iki farklı türe ayrılan havuzlar, portatif ve prefabrik olmak üzere de yapılarına göre iki çeşide ayrılmaktadır. Tüm havuzların kalitesi birbirinden farklıdır. Yaptığımız havuzların dayanıklılık süresi de oldukça fazla olduğu için havuzu yaptırdıktan sonra uzun yıllar kullanabilirsiniz. Evlerine ve iş yerlerine havuz yaptırmak isteyen müşterilerimize sabit fiyat vermemekteyiz. Havuz tamamen çeşide ve yapılacak olan yerin durumuna göre fiyatlandırılmaktadır. Yine havuzlarda kullanılan malzemeye göre de fiyat değişmektedir.
 
 
Havuzlarda kullanılan yapıdan ziyade aydınlatma sistemi, motor sistemi ve temizleme filtreleri de kullanılacak olan havuzların maliyetini belirleyen bir diğer husustur. Aydınlatma sistemlerinin de kalitesine göre havuz fiyatları değişmektedir. Havuzda oluşacak olan kirler ve pislikler temizleme filtreleri tarafından temizlenmektedir. İyi bir filtre sistemi de temizleme maliyetini oldukça düşürmektedir. Yine süs havuzlarındaki tasarım da tamamen müşterilerin isteğine göre değişmektedir. Fıskiyeli, müzikli, danslı ve kubbeli olmak üzere birçok farklı detay da şirketimiz tarafından sunulmaktadır.
 
 
https://www.yapihavuz.com.tr/havuz-yapimi/


Foruma Git: